Trafik Kazası Sigorta Tazminatı İçin Ücretsiz Danışmanlık Hizmetleri

Trafik Kazası Sigorta Tazminatı İçin Ücretsiz Danışmanlık Hizmetleri

Gündelik yaşamda her geçen gün binlerce trafik kazasının gerçekleştiği görülüyor. Bu kazalar ise yaralanma veya ölümle sonuçlanabiliyor. Kazalara karışan insanlar veya bu insanların yakınları ise kaza sonucunda trafik kazası sigorta tazminatı elde edebilir. Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti veren şirketler, tazminat elde etme uğraşı veren kişilere yardımcı olarak, bu bedelin en yüksek ücretlendirmeden ve en kısa sürede ödenmesini sağlayabilir.

Bir kişi trafik kazası sonucu tazminat hakkı elde ederse, o kişinin ilgili zorunlu trafik sigortası şirketiyle anlaşma ya da anlaşmama durumu vardır. Eğer o kişi sigorta şirketinin ödediği parayı kabul ederse tazminat hakkı elde edilmiş olur, ancak günümüzde pek çok sigorta şirketi, hak edilebilecek olan tazminatın çok altında bir miktarla insanların karşısına çıkıyor. İnsanlar da doğal olarak bu tazminatı kabul etmeyerek haklarını daha farklı yollarla aramaya çalışıyorlar. Bu noktada ise pek çok unsur ön plana çıkıyor. Son derece sıkıntılı bir sürecin de başlangıcı olan bu konu, genel olarak danışmanlık hizmeti veren şirketlerle çözülebiliyor.

Tazminat Hakkı İçin Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti

Başarı Tazminat olarak bizler de mağduriyeti bulunan kişilere ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyoruz. Bu noktada bize ulaşarak bizden yarım alan kişiler, tazminat davası süreci boyunca bizlere hiçbir şekilde ücret ödemiyor. Bu süreçte bizler mağdurun sağlık raporları, sigortadan talep edilecek tazminat için aktüerya hesaplamalarını ve hatta sigorta firması ile herhangi bir anlaşmazlık durumunda hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetlerimizle tazminat hakkını savunan kişilere yardımcı oluyoruz. Mağduriyet durumu olan kişi, bizimle anlaştığı durumda tazminatını eline alana kadar bizlere hiçbir şekilde ödeme yapmıyor.  Bu sayede, tazminat hakkını en üst seviyeden almak isteyen mağdur kişiler bu konuda tecrübeli kişilerle en iyi şekilde kazanabiliyor.

Hukuki Danışmanlık

Hukuki Danışmanlık hizmetinde, mağduriyet durumu olan kişiyi sigorta şirketine karşı savunmada tüm hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetlerimizi seferber ediyoruz. Bu sayede, mağdur ya da mağdur yakınlarının hakkını en iyi şekilde savunuyoruz.

Aktüerya Hizmeti

Tazminat hakkı elde edebilmek için aktüerya hesaplama süreci çok önemlidir. Yaşanan kazanın çift taraflı olup olmadığı, sürücünün suç oranı, kazazedelerin sağlık durumu gibi pek çok şeyin raporu aktüerya hesabında tutulur. Bu hesap, mahkemenin tazminat ücretini belirleme noktasında önemli süreçlerdendir.

Trafik kazası sigorta tazminatı için ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden sizler de yararlanmak istiyorsanız, aşağıdaki formu doldurarak bizlere ulaşabilir ve ne kadar tazminat alıp alamayacağınızı öğrenebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Almak İçin