İzmir Trafik Kazası Hasar Danışmanlık Hizmetleri

İzmir Trafik Kazası Hasar Danışmanlık Hizmetleri

2017 yılında Türkiye’de 410.729 kaza gerçekleşti. Gerçekleşen bu kazaların büyük bir kısmı ise Türkiye’nin 3 büyük şehri ve aynı zamanda trafiğin yoğun olduğu bölgeler olan İstanbul, Ankara ve İzmir’de oldu. Bir trafik kazası yaşandığında yaralanma ve ölüm durumları sonucu tazminat hakkı doğar. Bu tazminat, trafik sigortası tarafından karşılanırken, kişileri hakkı bu şirketler tarafından azami olarak belirlenir ve genellikle hak edilen ücretin çok altında kalır. Tazminat hakkının yetersiz olduğunu düşünen kişiler ise sigorta şirketlerine dava açabilirler. Bu noktada avukat ve özellikle hasar danışmanlık şirketleri süreci hızlandırmak ve hak edilen tazminat miktarına ulaşmak için hak sahiplerine yardımcı olmaktadır.

Süreç Nasıl İşliyor?

Trafik kazası sonucunda tazminat hakkı elde edildiğinde sigorta şirketi bir aktüer aracılığı ile yaşanan kazanın aktüerya raporunu oluşturur. Bu raporda, kazanın kusur oranı, kişinin yaşı, geliri gibi pek çok husus göz önünde bulundurulur. Sigorta şirketi, aktüerya hesaplaması sonucunda bir tazminat hakkı belirler. Kazazede ya da ölen kişinin yakınları bu parayı kabul edebilirler ya da haklarının daha fazla olduğunu düşünüyorlarsa sigorta şirketine tazminat davası açabilirler. Tazminat davası açıldığında genel olarak daha yüksek tazminat alınabilir. Ancak eğer kişi bu işi tek başına yürütmeye çalışırsa süreç çok fazla uzayabileceği gibi kazanılacak tazminat da yetersiz olabilir. Bu noktada tazminat avukatları ya da hasar danışmanlık hizmetleri ön plana çıkar.

Tazminat Hakkında Ücretsiz Danışmanlık Hizmetleri

Trafik kazası tazminat danışmanlığı konusunda İzmir’de hizmet veren Başarı Tazminat,  müşterilere ilk aşamada ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir. Başarı Tazminat, hasar danışmanlık şirketleri arasında ücretsiz destek veren yegane şirketler arasında yer almaktadır. Bizlere ulaşan kişiler, tazminat davası süresince hiçbir ücret ödemek zorunda kalmıyor. Sağlık raporları, sigortadan talep edilecek aktüerya hesaplamaları ve hatta hukuki anlaşmazlık durumunda avukatlık hizmetlerine kadar ücretsiz bir şekilde hizmet veren Başarı Tazminat, tazminat süreci tamamlandığında daha önceden belirlenmiş oranda ufak bir ücret talep ediyor. Tüm bu hizmetlerimiz karşılığında, kişilerin mağduriyetini giderirken iki tarafında kazançlı çıkmasını sağlamış oluyoruz.

İzmir Hasar Danışmanlık hizmetleri konusunda en deneyimli şirketlerden biri olan Başarı Tazminat olarak, aşağıdaki formu doldurup bize ulaştığınız takdirde sizlere de ücretsiz danışmanlık hizmeti vermekten mutluluk duyarız.